
Solsäng Venture Home Massimo Utomhus
FRI FRAKT
fr.1 668 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Massimo Utomhus
1 668 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Massimo lounge stol är en elegant och funktionell utomhusmöbel som kombinerar stilren design med hög komfort. Denna solsäng, i en behaglig svart färg, är tillverkad med en sits i slitstark textilene och en robust ram i stål, vilket gör den perfekt för alla utomhusmiljöer.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Massimo lounge stol är en elegant och funktionell utomhusmöbel som kombinerar stilren design med hög komfort. Denna solsäng, i en behaglig svart färg, är tillverkad med en sits i slitstark textilene och en robust ram i stål, vilket gör den perfekt för alla utomhusmiljöer.
Med ett justerbart ryggstöd kan du enkelt anpassa höjden för att hitta den bästa positionen för avkoppling. Massimo lounge stol är den perfekta kombinationen av modern design och praktiska funktioner – en möbel som lyfter din uteplats och bjuder in till sköna stunder i solen.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Black |
| Kollektion | Outdoor 25 |
| Djup | 189 cm |
| Höjd | 97 cm |
| Material | Steel/Textilene |
| Serie | Massimo |
| Typ | Solsäng |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 60 cm |
| Hopfällbar | Nej |
