Naturell
Rek. pris 5 265 kr
4 549 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Solsängen från serien Nopy tar dina avkopplande dagar i sommar till nästa nivå! Tillverkad i svart konstrotting med ställbar liggdel för extra komfort. Det justerbara parasollet i grått polyestertyg gör att du enkelt själv kan välja om du vill ligga i skuggan eller solen. Grå pikerade mjuka dynor ingår för extra komfort. Ta fram en bra bok eller njut av en härlig nap - här sitter eller ligger du bekvämt i timmar!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Solsängen från serien Nopy tar dina avkopplande dagar i sommar till nästa nivå! Tillverkad i svart konstrotting med ställbar liggdel för extra komfort. Det justerbara parasollet i grått polyestertyg gör att du enkelt själv kan välja om du vill ligga i skuggan eller solen. Grå pikerade mjuka dynor ingår för extra komfort. Ta fram en bra bok eller njut av en härlig nap - här sitter eller ligger du bekvämt i timmar!
Fördelar: Solsäng Venture Home Nynno med Tak och Ställbar Liggdel
- Justerbart parasoll för skugga eller sol
- Bekväma grå pikerade dynor inkluderade
- Tillverkad i hållbart stål och polyester
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 2067-001 |
| Färg | Naturell |
| Montering | Nej |
| Höjd | 1350 mm |
| Ben | Aluminium |
| Längd | 2000 mm |
| Material | Stål, Polyester |
| Serie | Nynno |
| Produkttyp | Solsäng med tak |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 600 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Liggplatser | 1 |
| Hjul | Nej |
| EAN-nr | 7350133233046 |










