Beskrivning
Enkel och bekväm justerbar solsäng med ryggstöd och aluminiumram och ben. Lätt att flytta runt för att passa.
Palermo solstol, beige
Enkel och bekväm solstol med justerbart ryggstöd, med aluminiumram och ben. Lätt att flytta runt för att hitta en passande plats.
Specifikationer
- Material: alu/textiline
- Färg: beige
- Metallfärg: beige
- Vikt (kg): 8
- Höjd (cm): 100/34
- Bredd (cm): 59
- Djup (cm): 115
- Sitthöjd (cm): 34
- Kräver montering: ja
Enkel och bekväm solstol med justerbart ryggstöd, med aluminiumram och ben. Lätt att flytta runt för att hitta en passande plats.
Specifikationer
- Material: alu/textiline
- Färg: beige
- Metallfärg: beige
- Vikt (kg): 8
- Höjd (cm): 100/34
- Bredd (cm): 59
- Djup (cm): 115
- Sitthöjd (cm): 34
- Kräver montering: ja
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
|---|---|
| Art.Nr. | 92014B |
| Färg | Beige, Svart |
| Montering | Ja |
| Material | alu/textiline |
| Serie | Palermo |
| Typ | Solstol |
| Djup | 115 cm |
| Höjd | 100 cm |
| Sitthöjd | 34 cm |
| Bredd | 59 cm |



