
Solstol Cortland Sanna Solsäng Med Justerbart Ryggstöd
Nyhet
FRI FRAKT
fr.2 599 kr
fr.1 299 krSpara 50 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Sanna Solsäng Med Justerbart Ryggstöd
1 299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
CortlandBeskrivning
Sanna är en solsäng med en ren, avskalad design som gör sig lika bra vid poolen som på altanen.
Egenskaper
| Varumärke | Cortland |
| Färg | Beige, Svart, Vit |
| Serie | Saffire |
| Längd | 198,5 cm |
| Typ | Solstolar |
| Höjd | 35 cm |
| Bredd | 64 cm |
| Material | Stål |

