
Matgrupp Venture Home Vyn med 4 Mani Karmstolar
FRI FRAKT
14 385 kr
12 085 krSpara 16 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Vyn med 4 Mani Karmstolar
12 085 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp Vyn med ett matbord i svart aluminium och grått glas. Matchas tillsammans med 4 st Mani matstolar med en ram i vit aluminium och en sits i rotting. Bord och stol kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Vyn med ett matbord i svart aluminium och grått glas. Matchas tillsammans med 4 st Mani matstolar med en ram i vit aluminium och en sits i rotting. Bord och stol kräver enklare montering.
Bord
- Längd: 160 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 92 cm
- Bredd: 58 cm
- Djup: 65 cm
- Längd: 160 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 92 cm
- Bredd: 58 cm
- Djup: 65 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21512 |
| Rygghöjd | 53 cm |
| Färg | Svart |
| Material | Aluminium/Glas/Rotting |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 43 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |
| Sittbredd | 44 cm |
| Serie | Vyn |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |








