Matgrupp Venture Home Togo 150x100 cm med 4 Kenya StolarNatur, Vit
FRI FRAKT
17 599 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Natur/Vit

Togo 150x100 cm med 4 Kenya Stolar
Natur, Vit
17 599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matbord Togo har ett smakfullt utförande med en rektangulär bordsskiva och träfärgad teak och ett underrede i aluminium, matchar utmärkt med matstolarna från serien Kenya. Stolarna är fällbara och har armstöd för extra komfort.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matbord Togo har ett smakfullt utförande med en rektangulär bordsskiva och träfärgad teak och ett underrede i aluminium, matchar utmärkt med matstolarna från serien Kenya. Stolarna är fällbara och har armstöd för extra komfort.
Mått Togo
Total höjd: 75 cm
Total längd: 150 cm
Total bredd: 90 cm
Höjd till bordsskiva: 73 cm
Mått Kenya stol
Total höjd: 105 cm
Total bredd: 62 cm
Totalt djup: 73 cm
Sitshöjd: 44 cm
Sitsbredd: 51 cm
Total höjd: 75 cm
Total längd: 150 cm
Total bredd: 90 cm
Höjd till bordsskiva: 73 cm
Mått Kenya stol
Total höjd: 105 cm
Total bredd: 62 cm
Totalt djup: 73 cm
Sitshöjd: 44 cm
Sitsbredd: 51 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR22748 |
| Färg | Natur/Vit |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Rygghöjd | 105 cm |
| Material | Teak |
| Sittbredd | 510 mm |
| Serie | Togo |
| Toppskiva | Aluminium, teak |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |



