
Hörndel Hillerstorp Monte Carlo Natur
FRI FRAKT
3 495 kr
2 969 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Monte Carlo Natur
2 969 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Hörndel Hillerstorp Monte Carlo Natur är en hörndel till modulsoffan till Monte Carlo från Hillerstorp. Hörndelen är tillverkad av 2-trådig naturfärgad Quato™. Till skillnad från många andra möbler i konstrotting har Monte Carlo en välvd rundad deisgn. Denna hörndel fungerar både som just hörnsektion men även som avslutningssktion om du önskar armstöd längst ut på din soffa.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Hörndel Hillerstorp Monte Carlo Natur är en hörndel till modulsoffan till Monte Carlo från Hillerstorp. Hörndelen är tillverkad av 2-trådig naturfärgad Quato™. Till skillnad från många andra möbler i konstrotting har Monte Carlo en välvd rundad deisgn. Denna hörndel fungerar både som just hörnsektion men även som avslutningssktion om du önskar armstöd längst ut på din soffa.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 35310 |
| Färg | Beige |
| Montering | Nej |
| Kollektion | Days |
| Material | Konstrotting |
| Serie | Monte Carlo |
| Typ | Hörndel |
| Ställbar | Nej |
| Höjd armstöd | 70 cm |
| Rygghöjd | 42 cm |
| Djup | 870 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 700 mm |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 640 mm |
| Sitthöjd | 310 mm |
| Sittbredd | 640 mm |
| Antal Sittplatser | 1 |
| Bredd | 870 mm |
| EAN-nr | 7319070353101 |



