


Pall HillerstorpMiranda
FRI FRAKT
759 kr 895 kr
Spara 15 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Miranda
759 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Pall Miranda från Hillerstorp i honungslaserad furu
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 35042 |
| Kollektion | Småland |
| Färg | Honung |
| Material | Furu |
| Typ | Pall |
| Höjd | 450 mm |
| Längd | 500 mm |
| Sittdjup | 460 mm |
| Sitthöjd | 435 mm |
| Bredd | 515 mm |
| EAN-nr | 7319070350421 |

