Rund Poolliner Planet Pool Mönstrad Djup 120 cm
fr.11 257 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Mönstrad Djup 120 cm
11 257 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poolliner från Planet Pool för rund pool. Tillverkad i kraftigt PVC-material med en tjocklek på 0,75 mm.
Varumärke
Planet PoolBeskrivning
Poolliner från Planet Pool för rund pool. Tillverkad i kraftigt PVC-material med en tjocklek på 0,75 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Planet Pool |
| Typ | Poolliner |
| Tjocklek | 0,75 mm |
| Material | PVC |
| Mönster | Carrara |
| Djup | 120 mm |
| Form | Rund |
| Djup | 120 cm |
| Diameter | 350, 420 cm |
