Vinylgolv Tarkett Extra Rock Middle GreyBredd: 3000 mm
Rek. pris 385 kr/m²
Pris/frp 927:-Lägsta totalpris 2 781:-
309 kr/m²Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
3000 mm

Extra Rock Middle Grey
Bredd: 3000 mm
0 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!

Vinylgolv Extra från Tarkett är nordens mest omtyckta vinylgolv. Ett slitstarkt golv med ett brett urval naturtrogna designs. Då ett vinylgolv tål spill och är lättstädat är det extra lämpligt för köket och hallen.
Varumärke
TarkettBeskrivning
Vinylgolv Extra från Tarkett är nordens mest omtyckta vinylgolv. Ett slitstarkt golv med ett brett urval naturtrogna designs. Då ett vinylgolv tål spill och är lättstädat är det extra lämpligt för köket och hallen.
OBS! Säljs i hela löpmeter med fasta bredder.
Denna vara är det ej returrätt på pga att den kapas efter kunds behov.
*På Tarketts produkter så kan vi dessvärre ej tillhandhålla provbitar.
Denna vara är det ej returrätt på pga att den kapas efter kunds behov.
*På Tarketts produkter så kan vi dessvärre ej tillhandhålla provbitar.
Recensioner
Björn AbelssonVerifierad köpare
för 7 år sedanGolvmatta till arbetsrum
+ Relativt enkel att lägga
Egenskaper
| Varumärke | Tarkett |
| Art.Nr. | 5828033 |
| Serie | Extra |
| Ytbehandling | Extreme Protection |
| Bredd | 3000 mm |
| Tjocklek | 2 mm |
| Slitskikt | 0,35 mm |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Imitation | Sten |
| Ljuddämpning | 18 dB |
| Typ | Vinylgolv |
| Nyans | Ljust |
| Färg | Grå |
| Kvalitet | Klass 32 |
| EAN-nr | 5450158430832 |
