



Vinylgolv TarkettIconik 280T Fumed Oak LjusbrunBredd: 3000 mm
349 kr/m² 499 kr/m²Pris/frp 1 047:-Lägsta totalpris 3 141:-
Spara 30 %
Kampanj
57 min kvar!
Behöver du hjälp med ditt köp?
?
Ring till våra produktrådgivare!30 dagars prisgaranti
Bredd
- Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Vinylgolv Tarkett Iconik 280T Fumed Oak Ljusbrun är en rullvinyl med en baksida av textil som sänker ljudnivån och skapar extra komfort.
OBS! Säljs i hela löpmeter med fasta bredder.
Denna vara är det ej returrätt på pga att den kapas efter kunds behov.
*På Tarketts produkter så kan vi dessvärre ej tillhandhålla provbitar.
Denna vara är det ej returrätt på pga att den kapas efter kunds behov.
*På Tarketts produkter så kan vi dessvärre ej tillhandhålla provbitar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tarkett |
|---|---|
| Art.Nr. | 27020045 |
| Serie | Iconik Texstyle |
| Utförande | Nedlimning/Lösläggning |
| Bredd | 3000 mm |
| Tjocklek | 2,8 mm |
| Slitskikt | 0,35 mm |
| Antal | 2 m2/frp |
| Imitation | Trä |
| Ljuddämpning | 19 dB |
| Typ | Vinylgolv |
| Nyans | Ljust |
| Färg | Brun |
| Garanti | 15 år |
| Kvalitet | Klass 23/33 |
| Våtrumsgodkänd | Nej |
| EAN-nr | 4007812253552 |
