Vinylgolv Tarkett Texstyle Gea Light Grey
Pris/frp 998:-Lägsta totalpris 3 992:-
fr.499 kr/m²Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Texstyle Gea Light Grey
0 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!

Vinylgolv Texstyle från Tarkett är ett vinylgolv av högsta kvalitet med textilbaksida för ökad komfort. Ett golv med två goda sidor. Extra behagligt att gå på tack vare den ljuddämpande baksidan och dessutom mycket slitstarkt och lättstädat. Utmärkt val för både kök och hall.
Varumärke
TarkettBeskrivning
Vinylgolv Texstyle från Tarkett är ett vinylgolv av högsta kvalitet med textilbaksida för ökad komfort. Ett golv med två goda sidor. Extra behagligt att gå på tack vare den ljuddämpande baksidan och dessutom mycket slitstarkt och lättstädat. Utmärkt val för både kök och hall.
OBS! Säljs i hela löpmeter med fasta bredder.
Denna vara är det ej returrätt på pga att den kapas efter kunds behov.
*På Tarketts produkter så kan vi dessvärre ej tillhandhålla provbitar.
Denna vara är det ej returrätt på pga att den kapas efter kunds behov.
*På Tarketts produkter så kan vi dessvärre ej tillhandhålla provbitar.
Egenskaper
| Varumärke | Tarkett |
| Serie | Texstyle |
| Ytbehandling | Extreme Protection |
| Bredd | 2000, 3000, 4000 mm |
| Tjocklek | 3 mm |
| Slitskikt | 0,35 mm |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Imitation | Trä |
| Ljuddämpning | 19 dB |
| Typ | Vinylgolv |
| Nyans | Ljust |
| Färg | Grå |
| Kvalitet | Klass 32 |
