
Kakel Konradssons Galaxy V taupe 20x40 cm
FRI FRAKT
Pris/frp 640,80:-
534 kr/m²Se priset!
30 dagars prisgaranti

Galaxy V taupe 20x40 cm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Mörkbeige väggplatta med ett sofistikerat stenmönster. Ytan är slät och matt. I serien Galaxy finns också klinker i matchande kulörer. Ett bra val till dig som söker ett prisvärt kakel med många möjligheter.
Varumärke
KonradssonsBeskrivning
Mörkbeige väggplatta med ett sofistikerat stenmönster. Ytan är slät och matt. I serien Galaxy finns också klinker i matchande kulörer. Ett bra val till dig som söker ett prisvärt kakel med många möjligheter.
OBS! Nyansskiftningar är helt naturliga eftersom keramik är ett naturmaterial. Kontrollera nyanser och storleksvarianter före montering. Reklamation efter montering godkännes ej. Tänk även på att en bildskärm inte alltid kan återge en plattas färg och struktur på ett helt korrekt sätt. Lägg till ca 10% extra i spill när du beräknar kakel- och klinkeråtgång.
Egenskaper
| Varumärke | Konradssons |
| Art.Nr. | 76014 |
| Mönster | Sten/betong |
| Mått | 20x40 cm |
| Färg | Brun |
| Tjocklek | 8,5 mm |
| Bredd | 20 cm |
| Längd | 40 cm |
| Storlek | 20x40 cm |
| Antal | 1,2 m²/frp |
| Antal | 15 st/frp |
| Tål Golvvärme | Nej |
| Form | Rektangulär |
| Typ | Kakel |
| Sättyta | Enbart Vägg |
| Kant | Rundad |
| Åtgång | + 10% |
| Serie | Galaxy |
| Användningsområde | Inomhus |
| Yta | Matt |
| Frostsäker | Nej |
| EAN-nr | 7340137321955 |
