
Klinkermosaik Arredo Wenice Grå 4,5x4,5 cm
FRI FRAKT
Pris/frp 90:-
9 kr/stBehöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
30 dagars prisgaranti

Wenice Grå 4,5x4,5 cm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Varumärke
ArredoBeskrivning
Grå klinkermosaik i serien Wenice som är lättskött och slitstark. Kan brukas för golv eller vägg.
OBS! Nyansskiftningar är helt naturliga eftersom keramik är ett naturmaterial. Beakta att plattan kan se något annorlunda ut i verkligheten då bildkvaliteten skiljer sig mycket från skärm till skärm. Eventuella reklamationer görs innan montering, reklamationer efter montering godkänns ej. Priset är per st, men produkten säljs endast i hela paket. Tänk även på att lägga till ca 10% extra i spill när du beräknar kakel- och klinkeråtgång.
Egenskaper
| Varumärke | Arredo |
| Art.Nr. | 266176 |
| Mönster | Enfärgad |
| Mått | 4,5x4,5 cm |
| Färg | Grå |
| Tjocklek | 6 mm |
| Bredd | 5 cm |
| Längd | 5 cm |
| Storlek | 5x5 cm |
| Antal | 0,81 m²/frp |
| Antal | 10 st/frp |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Form | Kvadratisk |
| Typ | Mosaik |
| Sättyta | Golv och Vägg |
| Kant | Rak |
| Åtgång | + 10% |
| Nätstorlek | 30x30 cm |
| Serie | Wenice |
| Användningsområde | Inomhus/Utomhus |
| Yta | Matt |
| Frostsäker | Ja |
| EAN-nr | 7340072800744 |



