
Tröja STIHLStickad X-Fit
fr.1 335 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Storlek
Beskrivning
Varm, mjuk och stickad tröja i 100 % ull. Hög krage med dragkedja och muddar vid ärmsluten med tumhål. Dessutom är armbågarna förstärkta med Keprotec® för att klara av lite hårdare slitage.
Egenskaper
| Varumärke | Stihl |
|---|---|
| Storlek | S, L, XL |
| Färg | Antracitgrå |
| Kollektion | X-Fit |
| Material | Ull |
| Produkttyp | Långärmade tröjor |
| Garanti | 1 år |
| Höjd | 90 mm |
| Längd | 435 mm |
| Vikt | 0,647 kg |
| Bredd | 285 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 70018845407, 70018845409, 70018845410 |
