Funktionströja STIHL Advance Kortärmad Stl. S
810 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Advance Kortärmad Stl. S
810 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 29 kr

Speciellt framtagen för hårt kroppsarbete utomhus med sömlösa och förstärkta partier för skydd och optimal kroppstemperatur.
Varumärke
StihlBeskrivning
Speciellt framtagen för hårt kroppsarbete utomhus med sömlösa och förstärkta partier för skydd och optimal kroppstemperatur.
Transporterar effektivt bort fukt och torkar snabbt tack vare olika vattenavvisande och absorberande inner- och yttermaterial. Slitstarkt material med sliverjoner neutraliserar lukt. Något små i storlekarna så en storlek större än normalt rekommenderas.
Egenskaper
| Varumärke | Stihl |
| Art.Nr. | 1000072797 |
| Storlek | Small |
| Typ | Kortärmade tröjor |
| Tillverkarens Art.Nr. | 00885850048 |
| Höjd | 80 mm |
| Längd | 185 mm |
| Vikt | 0,159 kg |
| Bredd | 120 mm |
| EAN-nr | 886661060450 |

