Byggfolie Tolago Typgodkänd
fr.701 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Typgodkänd
701 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Åldersbeständig plast behandlad så att den behåller sin spänst och funktion över mycket lång tid. Produkten är lufttät, och har så hög densitet att den stoppar även ångande fukt.
Varumärke
TolagoBeskrivning
Åldersbeständig plast behandlad så att den behåller sin spänst och funktion över mycket lång tid. Produkten är lufttät, och har så hög densitet att den stoppar även ångande fukt.
Recensioner
Olle NVerifierad köpare
för 1 år sedanstabil plast, smarta vik på rullen
+ smart vikt med 200mm överlapp upp mot taket, dock inget jag kunde nyttja då jag renoverar
- skav från transporten på ena sidan, troligen stått upp i en transport, hade jag haft nyproduktion hade det blivit kass men nu renoverar jag så jag kunde vända den sidan nedåt
Jörgen BVerifierad köpare
för 5 år sedanKvalitet till bra pris.
Sune G NVerifierad köpare
för 6 år sedanVar i behov av en mindre mängd byggplast. denna mängd var perfekt.
Egenskaper
| Varumärke | Tolago |
| Bredd | 2700 mm |
| Produkttyp | Byggfolie |
| Användningsområde | Tak/Vägg |
| Bredd | 2,7 m |
| Längd | 12,5, 25 m |
| Antal | 33,75, 67,5 m2/st |
| Vikt | 12,4, 6,21 kg |
