Beskrivning
Väggskiva i ergoformat som ger en enkel, snabb och ergonomisk montering av väggar bakom gips.
Egenskaper
| Varumärke | BOA |
|---|---|
| Art.Nr. | 38011600 |
| Tjocklek | 12 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Produkttyp | Board |
| Material | Träfibrer |
| Antal | 1,5 m2/st |
| Längd | 2500 mm |
| Antal (st/frp) | 58 st/frp |
| Vikt | 6,95 kg/m² |
| EAN-nr | 9009577931497 |


