Panelskiva Lundbergs Alma V-fas 2390x620x6Vit
Rek. pris 539 kr
457 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Alma V-fas 2390x620x6
Vit
457 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Renoveringsskiva till befintlig vägg. Långsidorna har not och spont för dold montering. Målad in i skarvarna vilket gör att man undviker mörka partier om materialet rör sig.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Renoveringsskiva till befintlig vägg. Långsidorna har not och spont för dold montering. Målad in i skarvarna vilket gör att man undviker mörka partier om materialet rör sig.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 19052L |
| Bredd | 620 mm |
| Djup | 2390 mm |
| Färg | Vit |
| Typ | Panel |
| Höjd | 6 mm |
| Material | Mdf |
| Serie | Alma |
| EAN-nr | 7392118190524 |

