Sockel Kährs Massiv 25x25 mm Ek
119 kr/mPris/frp 237,60:-
99 kr/mSpara 17 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Massiv 25x25 mm Ek
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Massiva socklar är kronan på verket på ditt Kährsgolv. De är gjorda av massivt ädelträ och finns i varierande utföranden, stilar och färger för att passa din smak. Passar till alla golvtjocklekar.
Varumärke
KährsBeskrivning
Massiva socklar är kronan på verket på ditt Kährsgolv. De är gjorda av massivt ädelträ och finns i varierande utföranden, stilar och färger för att passa din smak. Passar till alla golvtjocklekar.
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
| Art.Nr. | 702524EK50 |
| Tjocklek | 25 mm |
| Bredd | 25 mm |
| Produkttyp | Golvsockel |
| Höjd | 25 mm |
| Längd | 2400 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 702524EK50 |
| Material | Trä |
| Listtyp | Golvsockel |
| Träslag | Ek |
| EAN-nr | 7393969216371 |

