
Trappnos KährsMassiv 40x56 mm Kährs Original 15 mm TG Ek Nouveau White/Frost
549 kr/m 699 kr/mPris/frp 658,80:-
Spara 21 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Trappnos används där golvet går ut mot en trappa för att ge en avslutning utan nivåskillnad. Denna trappnos integreras i Kährs Original 15 mm med not fjäder.
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
|---|---|
| Art.Nr. | 702812EK5V |
| Tjocklek | 56 mm |
| Bredd | 40 mm |
| Typ | Trappnos |
| Tillverkarens Art.Nr. | 702812EK5V |
| Material | Trä |
| Listtyp | Trappnos |
| Träslag | Ek |
| Höjd | 56 mm |
| Längd | 1200 mm |
| EAN-nr | 7393969216814 |
