Trappnos Kährs Massiv 60x35 mm Original 15 mm Woodloc Ask Lack
649 kr/mPris/frp 1 004,67:-
549 kr/mSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Massiv 60x35 mm Original 15 mm Woodloc Ask Lack
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Trappnos används där golvet går ut mot en trappa för att ge en avslutning utan nivåskillnad. Denna trappnos integreras i Kährs Orignal 15 mm med Woodloc-fog.
Varumärke
KährsBeskrivning
Trappnos används där golvet går ut mot en trappa för att ge en avslutning utan nivåskillnad. Denna trappnos integreras i Kährs Orignal 15 mm med Woodloc-fog.
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
| Art.Nr. | 7028012AK50 |
| Tjocklek | 35 mm |
| Bredd | 60 mm |
| Typ | Trappnos |
| Höjd | 35 mm |
| Längd | 1200 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 7028012AK50 |
| Material | Trä |
| Listtyp | Trappnos |
| Träslag | Ask |
| EAN-nr | 7393969235266 |
