Trappnos Kährs Massiv 60x35 mm Original 15 mm Woodloc Ask Mattlack
649 kr/mPris/frp 1 004,67:-
549 kr/mSpara 15 %Kampanj53 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Massiv 60x35 mm Original 15 mm Woodloc Ask Mattlack
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Trappnos används där golvet går ut mot en trappa för att ge en avslutning utan nivåskillnad. Denna trappnos integreras i Kährs Orignal 15 mm med Woodloc-fog.
Varumärke
KährsBeskrivning
Trappnos används där golvet går ut mot en trappa för att ge en avslutning utan nivåskillnad. Denna trappnos integreras i Kährs Orignal 15 mm med Woodloc-fog.
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
| Art.Nr. | 7028012AK10 |
| Bredd | 60 mm |
| Tjocklek | 35 mm |
| Typ | Trappnos |
| Material | Trä |
| Träslag | Ask |
| Höjd | 35 mm |
| Listtyp | Trappnos |
| Tillverkarens Art.Nr. | 7028012AK10 |
| Längd | 1830 mm |
| EAN-nr | 7393969207546 |
