Trappnos Kährs Massiv 60x35 mm Original 15 mm Woodloc Ek Lack
807 kr
549 krSpara 32 %Kampanj29 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Massiv 60x35 mm Original 15 mm Woodloc Ek Lack
549 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Trappnos används där golvet går ut mot en trappa för att ge en avslutning utan nivåskillnad. Denna trappnos integreras i Kährs Orignal 15 mm med Woodloc-fog.
Varumärke
KährsBeskrivning
Trappnos används där golvet går ut mot en trappa för att ge en avslutning utan nivåskillnad. Denna trappnos integreras i Kährs Orignal 15 mm med Woodloc-fog.
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
| Art.Nr. | 451512 |
| Bredd | 60 mm |
| Tjocklek | 35 mm |
| Typ | Trappnos |
| Material | Trä |
| Träslag | Ek |
| Höjd | 35 mm |
| Listtyp | Trappnos |
| Tillverkarens Art.Nr. | 7028012EK50 |
| Längd | 1200 mm |
| EAN-nr | 7393969207584 |

