Trappnos Kährs Massiv 60x35 mm Original Woodloc Ek Lack 13 mm
807 kr
609 krSpara 25 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Massiv 60x35 mm Original Woodloc Ek Lack 13 mm
609 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Trappnos används där golvet går ut mot en trappa för att ge en avslutning utan nivåskillnad. Denna trappnos integreras i Kährs Orignal 13 mm med Woodloc-fog.
Varumärke
KährsBeskrivning
Trappnos används där golvet går ut mot en trappa för att ge en avslutning utan nivåskillnad. Denna trappnos integreras i Kährs Orignal 13 mm med Woodloc-fog.
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
| Art.Nr. | 451513 |
| Tjocklek | 13 mm |
| Bredd | 60 mm |
| Typ | Trappnos |
| Höjd | 35 mm |
| Längd | 1200 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 7138012EK50 |
| Material | Trä |
| Listtyp | Trappnos |
| Träslag | Ek |
| EAN-nr | 7393969234504 |
