Rundstav Grimslöv Trä List 8 mm Obehandlad2400 mm
Lägsta totalpris 290:-
29 kr/st30 dagars prisgaranti
Vald variant
Längd:
2400 mm

Rundstav Grimslöv Trä List 8 mm Obehandlad
2400 mm
10 st / 290 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Rundstav Grimslöv Trä List 8 mm Obehandlad är en rundstav som kan användas som garderobstång, ben eller trappräcke. Rundstaven är tillverkad i obehandlad furu.
Varumärke
Grimslöv Trä & ListBeskrivning
Rundstav Grimslöv Trä List 8 mm Obehandlad är en rundstav som kan användas som garderobstång, ben eller trappräcke. Rundstaven är tillverkad i obehandlad furu.
Egenskaper
| Varumärke | Grimslöv Trä & List |
| Art.Nr. | RU0808KI6 |
| Tjocklek | 8 mm |
| Bredd | 8 mm |
| Produkttyp | Rundstav |
| Längd | 2400 mm |
| Material | Furu |
| Yta | Obehandlad |
