Vinkelbeslag Metalistas Med/Utan FörstärkningVinkel M 2,5x90x90x65
Lägsta totalpris 140:-
14 kr/stSe priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
Med förstärkning
Längd:
90 mm

Med/Utan Förstärkning
Vinkel M 2,5x90x90x65
10 st / 140 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vinkelbeslaget används vanligen vid kryssförband i trä, t.ex. vid takstolar, förankring av takåsar etc. Kan även användas vid bultinfästning i betong och andra hårda material.
Varumärke
MetalistasBeskrivning
Vinkelbeslaget används vanligen vid kryssförband i trä, t.ex. vid takstolar, förankring av takåsar etc. Kan även användas vid bultinfästning i betong och andra hårda material.
Recensioner
Timo RVerifierad köpare
för 1 år sedanKänns stadiga! Kommer att fungera till våra projekt.
Jonas P FVerifierad köpare
för 7 år sedanfungerade perfekt ingenting negativt att säga, FULL POTT!
Egenskaper
| Varumärke | Metalistas |
| Art.Nr. | 500045 |
| Utförande | Med förstärkning |
| Längd | 90 mm |
| Bredd | 90 mm |
| Höjd | 65 mm |
| Vikt | 0,19 kg |
| Typ | Byggbeslag |
| EAN-nr | 4779018342285 |
