Gipsskruv Västsvensk Byggskruv AB Stål 1 mm FZB3,9x75 mm, Antal: 250 st, Gänglängd: 50 FOS
208 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension:
3,9x75 mm
Utförande:
Gänglängd: 50 FOS
Antal:
250 st/frp

Stål 1 mm FZB
3,9x75 mm, Antal: 250 st, Gänglängd: 50 FOS
208 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Gipsskruv för stålregel max 1 mm.
Vass spets med dubbelledande gängor som griper omedelbart, penetrerar mycket snabbt i stålregeln och sjunker in i gipsskivan utan att skada pappskiktet.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | 2175 |
| Dimension | 3,9x75 mm |
| Utförande | Gänglängd: 50 FOS |
| Diameter | 3,9 mm |
| Längd | 75 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad 5 my |
| Antal | 250 st/frp |
| Bits/Hylsa | PH 2 |
| Typ | Gipsskruv |
| EAN-nr | 7393940021758 |

