Träskruv FAST TFT FZBDimension: 4,5x40 mm, Innehåll: 500 st
212 kr/frp
205 kr/frpSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension (mm):
4.5x40

TFT FZB
Dimension: 4,5x40 mm, Innehåll: 500 st
205 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
FASTBeskrivning
Träskruv FAST TFT FZB King Cut är en träskruv för inomhusbruk.
Träskruv för inomhusbruk med cutterspets, stamfräs och försänkt skalle med rillor. Stamfräs finns på alla längder från 50 mm och uppåt. Bits: TX. Ytbehandling: Elförzinkad. Burk.
Övrigt
- Frp: Burk
Övrigt
- Frp: Burk
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 278761 |
| Dimension | 4.5x40 mm |
| Diameter | 4,5 mm |
| Längd | 40 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Antal (st/frp) | 500 st/frp |
| Bits/Hylsa | T20 |
| Produkttyp | Träskruv |
| EAN-nr | 7319972787615 |

