Träskruv Gunnebo Fastening Elförzinkad Kullrig6x60 mm 200 st Kullrig Tx30
345 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
6x60 mm 200 st Kullrig Tx30

Elförzinkad Kullrig
6x60 mm 200 st Kullrig Tx30
345 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Träskruv kullrig har TX-spår för stadigt grepp samt S-spets som motverkar sprickbildning. Skruven har sågtandad gänga som minskar indrivningsmomentet. Under huvudet finns en lättring för att ge bästa fäste mot underlaget.
Varumärke
Gunnebo FasteningBeskrivning
Träskruv kullrig har TX-spår för stadigt grepp samt S-spets som motverkar sprickbildning. Skruven har sågtandad gänga som minskar indrivningsmomentet. Under huvudet finns en lättring för att ge bästa fäste mot underlaget.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
| Art.Nr. | 15153 |
| Utförande | 6x60 mm 200 st Kullrig Tx30 |
| Diameter | 6 mm |
| Längd | 60 mm |
| Antal | 200 st/frp |
| Typ | Träskruv |
| Bits/Hylsa | TX30 |
| Material | Härdat Stål |
| EAN-nr | 7318470208745 |
