











Soptunneskydd Skotte GardenDubbel
3 490 kr
30 dagars prisgaranti

Dubbel
3 490 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Rama in dina sopkärl med detta stilrena och moderna skydd för soptunnor. Då skyddet bara omger sopkärlens sidor är det ändå smidigt att öppna soptunnornas lock och rulla ut dem från sin plats.
Egenskaper
- Skydd mot såväl oväder som solsken - Lättmonterat - Underhållsfritt - Knockdown
- Skydd mot såväl oväder som solsken - Lättmonterat - Underhållsfritt - Knockdown
Egenskaper
| Varumärke | Skotte Garden |
|---|---|
| Art.Nr. | 104011 |
| Färg | Vit |
| Material | Stål |
| Serie | Värna |
| Typ | Soptunneskydd |
| Höjd | 150 mm |
| Längd | 1160 mm |
| Bredd | 1000 mm |
| EAN-nr | 7350125471050 |

