Elband Rutland 20mm 200m Premium
329 kr
30 dagars prisgaranti

20mm 200m Premium
329 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Till långa stängsel. Rekommenderad max stängsellängd - 12 000 m. Med en kombination av rostfria och kopparledare, kombinationen av ledare gör att bandet får hållbarheten från rostfria ledarna och mycket bra ledningsförfåga från kopparledarna.
Varumärke
RutlandBeskrivning
Till långa stängsel. Rekommenderad max stängsellängd - 12 000 m. Med en kombination av rostfria och kopparledare, kombinationen av ledare gör att bandet får hållbarheten från rostfria ledarna och mycket bra ledningsförfåga från kopparledarna.
Egenskaper
| Varumärke | Rutland |
| Art.Nr. | 602520 |
| Färg | Vit/Grön |
| Höjd | 240 cm |
| Längd | 170 cm |
| Material | Plast |
| Bredd | 170 cm |
| EAN-nr | 4018653256985 |
