Stolpe Fyrås Trä Tryckimpregnerad Fyrkantig1750 mm, 55 st
8 999 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Längd:
1750 mm

Tryckimpregnerad Fyrkantig
1750 mm, 55 st
8 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Fyrås TräBeskrivning
Fyrkantig stolpe av senvuxen norrländsk fura, tryckimpregnerade enligt NTR-A.
Egenskaper
| Varumärke | Fyrås Trä |
| Art.Nr. | 901537 |
| Längd | 1750 mm |
| Material | Fura |
| Bredd | 95 mm |
| Antal | 55 st/frp |
| Färg | Ljusbrun |
| Höjd | 95 mm |
| EAN-nr | 7320279015370 |

