Hönsnät Hortus Galvaniserad 16 mmLängd: 30 m, Höjd: 900 mm
Rek. pris 1 349 kr
1 139 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
900 mm
Vikt:
9,4 kg

Galvaniserad 16 mm
Längd: 30 m, Höjd: 900 mm
1 139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Hönsnät från Hortus. Tillverkat av järntråd som är snodd i sexkantiga maskor och sedan varmförzinkad.
Varumärke
HortusBeskrivning
Hönsnät från Hortus. Tillverkat av järntråd som är snodd i sexkantiga maskor och sedan varmförzinkad.
Hönsnätet fungerar perfekt som avskärmning vid häckar, träd eller levande stängsel. det är dessutom ett utmärkt val för att bygga hönsgårdar eller användas som understöd till isolering och dekoration.
information
- färg: grå
- material: järn
specifikationer
- material: järn
information
- färg: grå
- material: järn
specifikationer
- material: järn
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 106-204 |
| Höjd | 900 mm |
| Vikt | 9,4 kg |
| Längd | 30 m |
| Färg | Grå |
| Material | Järn |
| Maskstorlek | 16 mm |
| Typ | Hönsnät |
| Modell | Maska 16 mm |
| EAN-nr | 5705858000763 |



