




Hönsnät HortusGalvaniserad 25 mmLängd: 10 m, Höjd: 300 mm
149 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Höjd
Vikt
Beskrivning
Hönsnät från Hortus. Tillverkat av järntråd som är snodd i sexkantiga maskor och sedan varmförzinkad.
En idealisk lösning för både trädgårdsälskare och praktiska ändamål.
information
- färg: grå
- material: järn
- höjd: 30 cm
- längd: 1000 cm
- djup: 0,08 cm
specifikationer- material: järn
information
- färg: grå
- material: järn
- höjd: 30 cm
- längd: 1000 cm
- djup: 0,08 cm
specifikationer- material: järn
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
|---|---|
| Art.Nr. | 106-234 |
| Modell | Maska 25 mm |
| Höjd | 300 mm |
| Maskstorlek | 25 mm |
| Vikt | 1,12 kg |
| Längd | 10 m |
| Bredd | 1000 cm |
| Höjd | 30 cm |
| Längd | 0,08 cm |
| Färg | Grå |
| Material | Järn |
| Produkttyp | Hönsnät |
| EAN-nr | 5705858000923 |

