


Hönsnät HortusGalvaniserad 25 mmLängd: 30 m, Höjd: 1200 mm
Rek. pris 1 449 kr
!
1 262 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Höjd
Längd
Beskrivning
Hönsnät från Hortus. Tillverkat av järntråd som är snodd i sexkantiga maskor och sedan varmförzinkad.
Det passar också perfekt för att bygga hönsgårdar, fungera som understöd till isolering eller som dekoration i trädgården.
information
- färg: grå
- material: järn
- höjd: 120 cm
- bredd: 3000 cm
- djup: 0,08 cm
specifikationer
- material: järn
information
- färg: grå
- material: järn
- höjd: 120 cm
- bredd: 3000 cm
- djup: 0,08 cm
specifikationer
- material: järn
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
|---|---|
| Art.Nr. | 106-213 |
| Färg | Grå |
| Material | Järn |
| Modell | Maska 25 mm |
| Typ | Hönsnät |
| Höjd | 120 cm |
| Höjd | 1200 mm |
| Längd | 30 m |
| Vikt | 12,31 kg |
| Bredd | 3000 cm |
| Längd | 0,08 cm |
| Maskstorlek | 25 mm |
| EAN-nr | 5705858000787 |

