Hönsnät HORTUS GalvaniseratH: 120 cm, Maskstorlek: 40x40 mm, L: 10 m
429 kr
379 krSpara 12 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
120 cm
Längd (m):
10

Galvaniserat
H: 120 cm, Maskstorlek: 40x40 mm, L: 10 m
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Hönsnät (sexkantnät) är tillverkat i järntråd, som är sammantvinnade. Varmgalvaniserat efter vävning. Används som stängsel, hönsgård, dekoration, avskärmning av träd med mera.
Varumärke
HortusBeskrivning
Hönsnät (sexkantnät) är tillverkat i järntråd, som är sammantvinnade. Varmgalvaniserat efter vävning. Används som stängsel, hönsgård, dekoration, avskärmning av träd med mera.
användbart och mångsidigt
- trådtjocklek: 0,9 mm
- maskhöjd: 40 mm
- yta: galvaniserad
- färg: grå
- material: järn
dimensioner
- bredd: 10 meter
- höjd: 120 cm
- trådtjocklek: 0,9 mm
- maskhöjd: 40 mm
- yta: galvaniserad
- färg: grå
- material: järn
dimensioner
- bredd: 10 meter
- höjd: 120 cm
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 106-228 |
| Höjd | 120 cm |
| Längd | 10 m |
| Maskstorlek | 40x40 mm |
| Vikt | 3,17 kg |
| Längd | 0,08 cm |
| Bredd | 1000 cm |
| Modell | Maska 40 mm |
| Färg | Silver |
| Material | Tråd |
| Produkttyp | Stängsel |
| EAN-nr | 5705858023861 |

