Hönsnät HORTUS Grön
fr.179 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Grön
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Hönsnät (sexkantnät) är tillverkat i järntråd, som är sammantvinnade. Varmgalvaniserat efter vävning. Används som stängsel, hönsgård, dekoration, avskärmning av träd med mera.
Varumärke
HortusBeskrivning
Hönsnät (sexkantnät) är tillverkat i järntråd, som är sammantvinnade. Varmgalvaniserat efter vävning. Används som stängsel, hönsgård, dekoration, avskärmning av träd med mera.
specifikationer
- trådtjocklek: 0,70 mm
- maskhöjd: 25 mm
- bredd: 10 meter
- höjd: 50 cm
- färg: grön
- material: järn
- produktbredd cm: 1000 cm
- trådtjocklek: 0,70 mm
- maskhöjd: 25 mm
- bredd: 10 meter
- höjd: 50 cm
- färg: grön
- material: järn
- produktbredd cm: 1000 cm
Recensioner
Erik CVerifierad köpare
för 5 år sedanBra med olika höjder.
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Färg | Grön |
| Längd | 10 m |
| Material | Tråd |
| Typ | Stängsel |
| Bredd | 1000 cm |
| Höjd | 50, 75, 100 cm |
| Vikt | 1,37, 2,08, 2,73 kg |
