Hönsnät HORTUS Svart
fr.199 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Svart
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Hönsnät (sexkantnät) är tillverkat i järntråd, som är sammantvinnade. Varmgalvaniserat efter vävning. Används som stängsel, hönsgård, dekoration, avskärmning av träd med mera.
Varumärke
HortusBeskrivning
Hönsnät (sexkantnät) är tillverkat i järntråd, som är sammantvinnade. Varmgalvaniserat efter vävning. Används som stängsel, hönsgård, dekoration, avskärmning av träd med mera.
Övrigt
Maskstorlek: 25 mm
Trådtjocklek: 0,70 mm
Maskstorlek: 25 mm
Trådtjocklek: 0,70 mm
Recensioner
Mariana NVerifierad köpare
för 7 år sedanSVÅRT ATT FÅ TAG I JUST SVART. MYCKET NÖJD ÖVER PRODUKTEN
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Färg | Svart |
| Längd | 10 m |
| Material | Metall/Plast |
| Typ | Stängsel |
| Bredd | 1000 cm |
| Höjd | 50, 75, 100 cm |
| Vikt | 1,52, 2,03, 2,72 kg |
