Stållina Gunnebo LiftingDimension: 6 mm 114 Trådar
5 299 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
Dimension: 6 mm 114 Trådar

Stållina Gunnebo Lifting
Dimension: 6 mm 114 Trådar
5 299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Gunnebo liftingBeskrivning
Stållina Gunnebo Lifting.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo lifting |
| Art.Nr. | 261220 |
| Utförande | Dimension: 6 mm 114 Trådar |
| Antal (st/frp) | 100 st/frp |
| Längd | 100 m |
| Diameter | 6 mm |
| Produkttyp | Stållina |
| Material | Stål |
| Färg | Silver |
| EAN-nr | 7318950115754 |

