
Svetsgångjärn BåreboJärnsprintHöjd: 150 mm Järnsprint
181 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Utförande

Järnsprint
Höjd: 150 mm Järnsprint 181 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Av profildraget stål med slitring av mässing. Fasta sprintar.
Egenskaper
| Varumärke | Bårebo |
|---|---|
| Art.Nr. | 815123 |
| Utförande | Höjd: 150 mm Järnsprint |
| Höjd | 150 mm |
| Djup | 25 mm |
| Djup | 25 cm |
| Diameter | 20 mm |
| Färg | Stål |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Svetsgångjärn |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| EAN-nr | 7330765000100 |
