Nät Hortus Maska 600 mm1 m, 4 mm
249 kr
219 krSpara 12 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
0,6 x 1 m
Maskstorlek:
4 mm

Maska 600 mm
1 m, 4 mm
219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 249 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vävt nät med små, kvadratiska maskor tillverkade av varmförzinkad tråd. Det finmaskade nätet är perfekt till att sila grus, sand eller andra finkorniga material.
Varumärke
HortusBeskrivning
Vävt nät med små, kvadratiska maskor tillverkade av varmförzinkad tråd. Det finmaskade nätet är perfekt till att sila grus, sand eller andra finkorniga material.
Perfekt för specialprojekt. nätets design gör det även lämpligt för att bygga skåp med nätluckor för förvaring av grönsaker eller lufttorkning av kött. använd där du behöver extra finmaskigt skydd.
information
- färg: grå
- material: metall
- höjd: 60 cm
- bredd: 100 cm
specifikationer
- färg: grå
- material: metall
information
- färg: grå
- material: metall
- höjd: 60 cm
- bredd: 100 cm
specifikationer
- färg: grå
- material: metall
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 106-798 |
| Höjd | 60 cm |
| Storlek | 0,6 x 1 m |
| Längd | 1 m |
| Maskstorlek | 4 mm |
| Vikt | 0,99 kg |
| Bredd | 100 cm |
| Modell | Maska 4 mm |
| Färg | Grå |
| Höjd | 600 mm |
| Material | Järn |
| Typ | Nät |
| EAN-nr | 5705858007281 |


