Elelement Dimplex Alta Wifi 200 mmBredd: 1025 mm, 750 W
Rek. pris 5 750 kr
2 953 kr
2 143 krSpara 27 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
1025 mm

Alta Wifi 200 mm
Bredd: 1025 mm, 750 W
2 143 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Element Dimplex Alta Wifi 200 mm är en praktisk elradiator med wifi-styrning med appen Capa eller Google Home. Alta har snygg slät front med värmeutsläpp i toppen. Med hjälp av den användarvänliga appen Capa eller genom röststyrning med Google Home, kan du enkelt ställa in veckoprogram och även ändra dem tillfälligt vid behov. Kommunikationen sker via krypterad länk. Olika zoner i hemmet kan programeras med olika tider/temperaturer. Denna element-lösning passar lika bra i hemmet, som i stugan.
Varumärke
DimplexBeskrivning
Element Dimplex Alta Wifi 200 mm är en praktisk elradiator med wifi-styrning med appen Capa eller Google Home. Alta har snygg slät front med värmeutsläpp i toppen. Med hjälp av den användarvänliga appen Capa eller genom röststyrning med Google Home, kan du enkelt ställa in veckoprogram och även ändra dem tillfälligt vid behov. Kommunikationen sker via krypterad länk. Olika zoner i hemmet kan programeras med olika tider/temperaturer. Denna element-lösning passar lika bra i hemmet, som i stugan.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Dimplex |
| Art.Nr. | 8544342 |
| Bredd | 1025 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Spänning | 230 V |
| Effekt/prestanda | 750 W |
| Stickpropp | Ja |
| IP-Klassning | IP24 |
| Serie | Alta |
| WiFi | Ja |
| Material | Pulverlackat stål |
| Montering | Väggmontering |
| Färg | Vit |
| Anslutning | El |
| Radiatorkroppar | Enkel |
| Utförande | Ej Vätskefyllt |
| Funktion | Google kompatibel |
| Placering Reglage | Höger |
| Vikt | 5 kg |
| Effekt | 750 W |
| Väggdosa/Anslutningsdosa | Nej |
| Djup | 90 mm |
| EAN-nr | 7030690105665 |

