Fläktelement Sanova Kickspace 500 ECOSvart
9 410 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Kickspace 500 ECO
Svart
9 410 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Fläktelement Kickspace 500 ECO är ett fläktelement med stor kapacitet som byggs in i outnyttjade utrymmen som t.ex. i sockeln under köksskåpen. Detta är bra t.ex. när det nya köket planeras och det gamla elementet skapar begränsningar. Att det skall vara varmt och skönt i ett av husets viktigaste utrymmen, köket, tar Kickspace för självklart.
Varumärke
SanovaBeskrivning
Fläktelement Kickspace 500 ECO är ett fläktelement med stor kapacitet som byggs in i outnyttjade utrymmen som t.ex. i sockeln under köksskåpen. Detta är bra t.ex. när det nya köket planeras och det gamla elementet skapar begränsningar. Att det skall vara varmt och skönt i ett av husets viktigaste utrymmen, köket, tar Kickspace för självklart.
Övrigt
- Fläktkonvektorn KickSpace ersätter gamla element
- Ger en jämn värme
- Byggs in och tar minimalt med plats
- Trådlös rumstermostat ingår.
- 1000W/2000W
- Fläktkonvektorn KickSpace ersätter gamla element
- Ger en jämn värme
- Byggs in och tar minimalt med plats
- Trådlös rumstermostat ingår.
- 1000W/2000W
Dokument
Recensioner
Linus AVerifierad köpare
för 2 år sedanDen funkar bra när man väl får igång den, vilket inte va så solklart.. föreslår youtube.
+ Funkar.
- Dålig kom igång guide.
MatsVerifierad köpare
för 2 år sedanTyst och effektiv. Bra fjärrkontroll med timer- och termostatinställning. Lätt att installera.
Bo EVerifierad köpare
för 2 år sedanPeter BVerifierad köpare
för 5 år sedanEnkel att installera, tyst ,varmt golv i köket nu
- Ingen svensk bruksanvisning var tvungen att söka på nätet där den finns
Egenskaper
| Varumärke | Sanova |
| Art.Nr. | 32063 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 496 mm |
| Höjd | 101 mm |
| Effekt/prestanda | 2000 W |
| WiFi | Nej |
| Typ | Fläktkonvektor |
| Djup | 203 mm |
| Effekt | 2000 W |
| Termostat | Ja |
| Spänning | 220 V |
| Montering | Inbyggd |
| Driftkälla | El |
| Serie | Eco |





