Fläktelement Sanova Kickspace 80 DKickspace 80 D Vit
9 500 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Kickspace 80 D
Kickspace 80 D Vit
9 500 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Fläktelement Kickspace 80 D är en lägre modell som är framtagen för att passa i dagens kök, där socklarna ibland är lägre. Ett litet och höjdeffektivt fläktelement som kan värma upp till 45 kvadratmeter! Monterad i en sockel värmer den hela köket utan hjälp av vanligt element eller golvvärme. Detta fläktelement finns att köpa i olika färger. Trådlös termostat ingår.
Varumärke
SanovaBeskrivning
Fläktelement Kickspace 80 D är en lägre modell som är framtagen för att passa i dagens kök, där socklarna ibland är lägre. Ett litet och höjdeffektivt fläktelement som kan värma upp till 45 kvadratmeter! Monterad i en sockel värmer den hela köket utan hjälp av vanligt element eller golvvärme. Detta fläktelement finns att köpa i olika färger. Trådlös termostat ingår.
Dokument
Recensioner
Farbror blåVerifierad köpare
för 4 år sedanEnkel att montera, har dock bara testat den i 3 veckor nu under hösten och tycker att den fungerar toppen, den är tyst och sprider en skön värme på golvet framför diskbänken. Det stora testet blir under vintern hoppas att den fungerar lika bra då.
+ Tyst
- Det framgår inte tydligt av beskrivningen att termostat ingår i paketet
Egenskaper
| Varumärke | Sanova |
| Art.Nr. | 30341 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 602 mm |
| Höjd | 72 mm |
| WiFi | Nej |
| Typ | Fläktelement |
| Djup | 301 mm |
| Vikt | 5 kg |
| Spänning | 220 V |
| Montering | Inbyggd |
| Driftkälla | Vattenburet |
| Serie | Kickspace |
| RSK-nr | 6707938 |



