



Färg: Vit

Kickspace 80 S
Kickspace 80 S Vit8 650 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fläktelement Kickspace 80 S är en lägre modell som är framtagen för att passa i dagens kök, där socklarna ibland är lägre. Ett litet och höjdeffektivt fläktelement som kan värma upp till 45 kvadratmeter! Monterad i en sockel värmer den hela köket utan hjälp av vanligt element eller golvvärme. Detta fläktelement finns att köpa i olika färger. Trådlös termostat ingår.
Varumärke
Beskrivning
Fläktelement Kickspace 80 S är en lägre modell som är framtagen för att passa i dagens kök, där socklarna ibland är lägre. Ett litet och höjdeffektivt fläktelement som kan värma upp till 45 kvadratmeter! Monterad i en sockel värmer den hela köket utan hjälp av vanligt element eller golvvärme. Detta fläktelement finns att köpa i olika färger. Trådlös termostat ingår.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Sanova |
|---|---|
| Art.Nr. | 30321 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 432 mm |
| Höjd | 72 mm |
| Djup | 301 mm |
| Djup | 301 cm |
| Vikt | 3,5 kg |
| WiFi | Nej |
| Bredd | 432 cm |
| Montering | Inbyggd |
| Driftkälla | Vattenburet |
| Serie | Kickspace |
| Produkttyp | Fläktelement |
| RSK-nr | 6707933 |
