


Oljefyllt Elelement Gnosjö Klimatprodukter1480700 W, 900x600 mm
1 718 kr3 139 kr
Spara 45 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Effekt

1480
700 W, 900x600 mm1 718 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Oljefyllt Element Gnosjö Klimatprodukter 1480 i vit färg är tillverkat i stål och har en elektronisk termostat, konvektor, nattsänkningsfunktion, "Open Window"-funktion samt veckoschema. Termostaten är otroligt noggrann med en exakthetsavvikelse på +/- 0,2 grader. Detta oljefyllda element bränner inte damm och är därför det perfekta, miljövänliga valet för astmatiker och allergiker. Elementet levereras med stickpropp, väggfästen och golvfästen.
Varumärke
Beskrivning
Oljefyllt Element Gnosjö Klimatprodukter 1480 i vit färg är tillverkat i stål och har en elektronisk termostat, konvektor, nattsänkningsfunktion, "Open Window"-funktion samt veckoschema. Termostaten är otroligt noggrann med en exakthetsavvikelse på +/- 0,2 grader. Detta oljefyllda element bränner inte damm och är därför det perfekta, miljövänliga valet för astmatiker och allergiker. Elementet levereras med stickpropp, väggfästen och golvfästen.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Klimatprodukter |
|---|---|
| Art.Nr. | 1481.100 |
| Effekt | 700 W |
| Bredd | 900 mm |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 600 mm |
| Vikt | 15 kg |
| Färg | Vit |
| Anslutning | El |
| Konvektionsplåt | 1 |
| Radiatorkroppar | 1 |
| Utförande | Oljefyllt |
| Placering Reglage | Höger |
| Serie | 1480 |
| Väggdosa/Anslutningsdosa | Nej |
| Djup | 75 mm |
| IP-Klassning | IP21 |
| Stickpropp | Ja |
| WiFi | Nej |
| EAN-nr | 7317121481100 |