


Oljefyllt Elelement Gnosjö Klimatprodukter14901000 W, 1140x600 mm
1 866 kr3 529 kr
Spara 47 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Effekt

1490
1000 W, 1140x600 mm1 866 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Oljefyllt Element Gnosjö Klimatprodukter 1490 i vit färg är tillverkat i stål och har en elektronisk termostat, konvektor, nattsänkningsfunktion, "Open window"-funktion samt veckoschema. Termostaten är otroligt noggrann med en exakthetsavvikelse på +/- 0,2 grader. Detta oljefyllda element bränner inte damm och är därför det perfekta, miljövänliga valet för astmatiker och allergiker. Levereras med anslutningssladd och tillhörande väggfästen.
Varumärke
Beskrivning
Oljefyllt Element Gnosjö Klimatprodukter 1490 i vit färg är tillverkat i stål och har en elektronisk termostat, konvektor, nattsänkningsfunktion, "Open window"-funktion samt veckoschema. Termostaten är otroligt noggrann med en exakthetsavvikelse på +/- 0,2 grader. Detta oljefyllda element bränner inte damm och är därför det perfekta, miljövänliga valet för astmatiker och allergiker. Levereras med anslutningssladd och tillhörande väggfästen.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Klimatprodukter |
|---|---|
| Art.Nr. | 1490.100 |
| Effekt | 1000 W |
| Bredd | 1140 mm |
| Spänning | 400 V |
| Höjd | 600 mm |
| Vikt | 17 kg |
| Färg | Vit |
| Anslutning | El |
| Konvektionsplåt | 1 |
| Radiatorkroppar | 1 |
| Utförande | Oljefyllt |
| Placering Reglage | Höger |
| Serie | 1490 |
| Väggdosa/Anslutningsdosa | Nej |
| Djup | 75 mm |
| IP-Klassning | IP21 |
| Stickpropp | Nej |
| WiFi | Nej |
| EAN-nr | 7317121490102 |
