


Oljefyllt Elelement Gnosjö Klimatprodukter1490800 W, 1380x300 mm
1 971 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Effekt
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Oljefyllt Element Gnosjö Klimatprodukter 1490 i vit färg är tillverkat i stål och har en elektronisk termostat, konvektor, nattsänkningsfunktion, "Open window"-funktion samt veckoschema. Termostaten är otroligt noggrann med en exakthetsavvikelse på +/- 0,2 grader. Detta oljefyllda element bränner inte damm och är därför det perfekta, miljövänliga valet för astmatiker och allergiker. Levereras med anslutningssladd och tillhörande väggfästen.
Varumärke
Beskrivning
Oljefyllt Element Gnosjö Klimatprodukter 1490 i vit färg är tillverkat i stål och har en elektronisk termostat, konvektor, nattsänkningsfunktion, "Open window"-funktion samt veckoschema. Termostaten är otroligt noggrann med en exakthetsavvikelse på +/- 0,2 grader. Detta oljefyllda element bränner inte damm och är därför det perfekta, miljövänliga valet för astmatiker och allergiker. Levereras med anslutningssladd och tillhörande väggfästen.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Klimatprodukter |
|---|---|
| Art.Nr. | 1497.100 |
| Effekt | 800 W |
| Bredd | 1380 mm |
| Spänning | 400 V |
| Höjd | 300 mm |
| Vikt | 11 kg |
| Färg | Vit |
| Anslutning | El |
| Konvektionsplåt | 1 |
| Radiatorkroppar | 1 |
| Utförande | Oljefyllt |
| Placering Reglage | Höger |
| Serie | 1490 |
| Väggdosa/Anslutningsdosa | Nej |
| Djup | 75 mm |
| IP-Klassning | IP21 |
| Stickpropp | Nej |
| WiFi | Nej |
| EAN-nr | 7317121497101 |
