


Oljefyllt Elelement Gnosjö KlimatprodukterBasic med Bimetallstermostat800 W, 800x650 mm
1 108 kr2 019 kr
Spara 45 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Effekt

Basic med Bimetallstermostat
800 W, 800x650 mm1 108 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Oljefyllt Element Gnosjö Klimatprodukter Basic i vit färg är tillverkat i stål och har en bimetalltermostat. Detta oljefyllda element bränner inte damm och är därför det perfekta, miljövänliga valet för astmatiker och allergiker. Elementet levereras med stickpropp.
OBS! Väggfäste ingår inte.
OBS! Väggfäste ingår inte.
Varumärke
Beskrivning
Oljefyllt Element Gnosjö Klimatprodukter Basic i vit färg är tillverkat i stål och har en bimetalltermostat. Detta oljefyllda element bränner inte damm och är därför det perfekta, miljövänliga valet för astmatiker och allergiker. Elementet levereras med stickpropp.
OBS! Väggfäste ingår inte.
OBS! Väggfäste ingår inte.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Klimatprodukter |
|---|---|
| Art.Nr. | 1317.000 |
| Effekt | 800 W |
| Bredd | 800 mm |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 650 mm |
| Vikt | 12 kg |
| Färg | Vit |
| Anslutning | El |
| Radiatorkroppar | 1 |
| Utförande | Oljefyllt |
| Placering Reglage | Höger |
| Serie | Basic |
| Väggdosa/Anslutningsdosa | Nej |
| Djup | 75 mm |
| IP-Klassning | IP21 |
| Stickpropp | Ja |
| WiFi | Nej |
| EAN-nr | 7317121317003 |